Jak zrobić lody szybko i na zimno

Na czym polega zabawa z lodami? Myślę, że właśnie teraz możesz się nad tym zastanawiać. Odpowiedź brzmi oczywiście: “lody”. Wszyscy kochają lody, ponieważ są słodkie, kremowe i pyszne. Jednak nie dla każdego jest to możliwe. Więc, jeśli chcesz cieszyć się lodami, ale nie masz czasu, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj zamierzam podzielić się z wami kilkoma prostymi i szybkimi metodami na szybkie zrobienie lodów.

1) Składniki.

Wszystko czego potrzebujesz to mleko, maszyna do lodów, ekstrakt waniliowy i cukier. Wszystkie składniki można łatwo znaleźć w sklepach spożywczych.

2) Kierunki

Po pierwsze, wziąć maszynę do lodów i umieścić go w zamrażarce na około pół godziny. W ciągu 5 minut można uzyskać gotowe lody.

Następnie dodaj mleko do maszyny do lodów i dobrze wymieszaj. Dodaj cukier i dobrze wymieszaj. Teraz włącz maszynę i pozwól jej pracować przez chwilę. W międzyczasie dodaj do mieszanki ekstrakt waniliowy.

Na koniec wyłącz maszynę i przełóż lody do pojemnika. Podawaj.

Wnioski:

To kilka prostych i szybkich metod na szybkie zrobienie lodów. Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten post. Ja z pewnością wypróbuję tę metodę.